• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serdivan Ev Yemekleri

Adres :

Serdivan / Sakarya Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Asiye Hanım

E-Posta Adresi :

asiyecaglar@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 299 18 54

Whatsapp 2:

0 (536) 299 18 54

Sakarya ev yemekleri sektöründe kurmuş olduğumuz Serdivan Ev Yemekleri doğaya saygılı, taze mevsimsel ürünler kullanarak Anadolu mutfağının geleneksel lezzetlerini siz değerli müşterilerimize Serdivan’ da sunmaktadır. Kullandığımız malzemelerde hazır konserve, pastörize veya rafine edilmiş ürünlerden uzak durmaktayız. Genç, dinamik, titiz, tecrübeli ve güler yüzlü personellerimiz ile ev yemeklerimizi eviniz kadar tertemiz ortamlarda hazırlayıp sizlere sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak sanki evinizde yemek yiyormuşsunuz gibi bir ortam sağlamaktayız. Damak tadınıza uygun lezzetler ile sadece yemek değil doyum hissinizi de sağlıyoruz. Bizler müşterilerimize sunacağımız ürünleri büyük bir titizlik ile seçmekteyiz. Daima kaliteli ve lezzetli yemekleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz lezzetli ev yemekleri çeşitleri ile aileniz veya iş yemekleriniz için vazgeçilmez bir seçenek oluşturmaktayız.

Yüksek kalite standartlarına, en hijyenik şartlarda ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işimizi en iyi şekilde yapmaktayız. Günümüzün yoğun iş temposunda, doğru ve sağlıklı beslenme alışkanlıkları ile sağlıklı, kaliteli, organik ve en hesaplı yemek üretim hizmetini sağlayarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizler için servise sunduğumuz bütün ürünleri sağlıklı ve hızlı bir şekilde isterseniz evinize isterseniz iş yerinize ulaştırmaktayız.

Zengin yemek çeşitlerimiz, evinizde kullandığınız markalarla ve büyük bir özen ile hazırlanmaktadır. Hazırladığımız yemekleri sizler için hem görsel hem de lezzetli ziyafetlere dönüştürmekteyiz. Aileniz veya en değerli konuklarınız için sizlere eşsiz lezzetler sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR