• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Seres Mobilya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emre Kalkan

  • firma fb
  • firma instagram

SeresMobilya

Gaziantep Şehitkamil’de faaliyet göstermekte olan firmamızda siz değerli müşterilerimize sehpa, orta sehpa, yatak odası takımı, koltuk takımı, avangart mobilya, özel tasarım mobilyalar ve mobilya tamir bakımı ile hizmet vermekteyiz.

Mobilyalar evlerimizin en önemli unsurlarındandır. Hem işlevsellik bakımından hem de dekorasyon konusunda çok kıymetlidirler. Çok işimize yarayan araçlar olan mobilyalarımızın sağlam ve dayanıklı olmasını isteriz. Bunun yanında da estetik açıdan güzel bir yapıda olmalarını ve bulunduğu yere uygun ölçülerde olmasını arzularız.

Hizmetlerimizin tamamını oldukça uygun fiyatlarla karşınıza çıkararak bütçenize katkı sağlamayı ihmal etmiyoruz.Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için son derece önemlidir. Firmamızın profesyonel ekibi tarafından gerçekleştirilen mobilya tasarımlarının üretimini de yine aynı şekilde profesyonel isimler gerçekleştirmektedir. Biz firma olarak çok yönlü hizmetler sunmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz bütün mobilyaları kusursuz şekilde tasarlayıp, üretip karşınıza çıkartıyoruz. Dilerseniz kişiye özel üretimlerimizden de yararlanabilirsiniz. Firmamızda ki profesyonel ekibimizle iletişime geçerek tasarımlarınızı ayrıntılı şekilde sunabilir ve üretim talebinde bulunabilirsiniz. Biz hizmette sınır tanımıyoruz, bütün çalışmaları rakiplerimize fark yaratarak gerçekleştiriyoruz.

Uygun ve ekonomik fiyatlarımız ile hayallerini kurduğunuz ev tasarım ürünlerinin vazgeçilmez adreslerinden biri olan firmamız hem bütçenize hem zevkinize uygun düğün paketlerimiz ile de siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır.

Firma olarak hedefimiz her kesiminsosyoekonomik durumunu göz önüne alarak ihtiyaçlarına ve hayallerine kaliteli mobilya tasarımlarını sunmaktır. Bununla birlikte satış öncesi ve satış sonrası verdiğimiz destek hizmetler ile müşteri memnuniyetimiz artırarak daha geniş kitlelere hitap etmek ve Pazar payımızı arttırmak anavizyonumuzdur. Şimdidensizlere teşekkür ederiz.

Daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için 0(342) 341 04 07 numaramızı arayıp bizlere ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar