• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sergen Yapı Dekorasyon

Adres :

Hamidiye Mahallesi Mimar Sinan Caddesi Akıncı Apartmanı No: 18/b Malatya » Battalgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sergen Alpaslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 797 25 74

Whatsapp 2:

0 (538) 687 16 92

Dekorasyon, mantolama, yalıtım sektöründe hizmet vermekte olan Sergen Yapı Dekorasyon birmilyonnokta.com üyesidir. Eviniz için hayalinizdeki tasarımı sizler için gerçeğe dönüştürüyoruz. Dış cephe yalıtım mantolama, asma tavan, alçı boya, çatı izolasyon, gergi tavan, tavan aydınlatma hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Sizlere kaliteli hizmet sunmak için çok çalışıyor, müşteri memnuniyetini en temel ilkemiz olarak görüyoruz.

Malatya izolasyon mantolama yalıtım hizmetlerini sizler için itinayla yerine getirmekteyiz. Bilindiği üzere bazı binalar kış mevsimine pek uygun olamayabiliyor. Yeterli ısı yalıtımı olmaması sebebiyle daireler yeteri kadar ısınamıyor. Bu soruna en uygun çözümlerden biri dış cephe mantolamasıdır. Bu noktada kaliteli straforlarımız ile dış cephe mantolama işlemlerinizi sorunsuz şekilde yerine getiriyor, ısı yalıtım sorunlarınıza çözüm getiriyoruz.

Evinizin sadeliğinden sıkılmış, bir değişiklik istiyor olabilirsiniz. Dilediğiniz tasarımı bizlere ileterek sizler için en şık tarzı evlerinizde gerçeğe dönüştürmemizi sağlayabilirsiniz. Böylece sıkıldığınız sadelikten en kaliteli hizmetle ve uygun fiyatlarımızla kurtulabilirsiniz.

Evinizdeki ışıklandırmayı yeterli bulmuyor olabilir, farklı bir atmosfer yaratmak istiyor olabilirsiniz. Asma tavan uygulamamızla sizlere bayılacağınız atmosferi sunmaktayız. Bu noktada da firmamız olarak sizlere en uygun ve kaliteli hizmeti sunacağımızın teminatını veriyoruz. Telefon numaramızdan bize ulaşıp, istediğiniz tasarımı bize sunmanız yeterli. Yeterli süre içerisinde söz konusu tasarımlarınızı tam da istediğiniz şekilde sizler için gerçeğe dönüştürüyor, uygun fiyatlarımızla cebinizin yanmayacağı bilgisini de sizlere sunmak istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR