• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serik Ozan Halı Saha ( Can Halı Saha )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahim Umutlu

Serik Ozan Halı Saha (Can Halı Saha), birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veriyor. Halı saha geçmişten günümüze futbol sevenlerin vazgeçilmez adresi oluyor. Futbol oynamayı sevenler halı sahada maç düzenleyerek keyifli vakit geçirebiliyor. Futbol oynamak isteyen gençler ve yetişkinler Antalya’da güvenilir halı saha kiralamak için bizimle iletişime geçebilir.

Futbol genellikle erkekler tarafından oynanıyor. Boş vakitleri değerlendirmek, keyifli vakit geçirmek, sosyal aktivite sağlamak için futbol oynanabiliyor. Futbol oynamak için halı sahalar tercih ediliyor. Halı sahada futbol oynamak daha rahat oyun alanı sağlıyor. Günümüzde halı sahalar belirli saatler için kiralanıyor. Oyuncular ise oyun saati için saha kiralayabiliyor. Antalya üzerinde kiralanan sahalar arasında fiyat farklılığı görülüyor. Doğru ve uygun fiyata saha kiralamak isteyenler Antalya spor alanında bizimle iletişime geçebilir.

Serik üzerinde bulunan sahamız standartlara uygundur. Konforlu ve güvenilir futbol keyfi sunan sahamız aynı zamanda yüksek güvenlik önlemleriyle kullanıma sunulmaktadır. Sahalar kameralarla 7/24 kayıt altına alınıyor. Bu sayede olası bir aksiliğin önüne geçiliyor. Sahalar maç saati üzerinden kiralanıyor. Kiralama ücreti ise birçok sahaya göre daha uygun fiyatlarla belirleniyor. Özel ışıklandırmayla hazırlanan saha akşamları da rahatlıkla kullanılabiliyor. Sahada bulunan tribünlerde seyirciler oturabiliyor ve maçı seyredebiliyor. Güvenilir ve konforlu futbol sahası güvenle kiralanabilir. Sizler de arkadaşlarınızla maç yapmak için ihtiyacınız olan sahayı sizlere sunduğumuz hizmetle kiralayabilirsiniz. Kiralama ücreti doğru ve uygun fiyatlıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR