• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serkan Oto

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Albayrak

Ankara Yenimahalle’de faaliyet gösteren Serkan Oto firmamız birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Ankara oto galeri sektörünün en köklü firmalarından birisi olarak araçlara değer veriyoruz ve gerek parça olarak gerekse bütün olarak her zaman en iyi şekilde yararlanılabilmesine özen gösteriyoruz. Bu yüzden hasarlı, kazalı araçların dahil alım satımlarını yaparak her noktada çözüm merkezi olmayı esas alıyoruz.

Araçlar hayatın her alanında vazgeçilmezlerdir. Fakat çeşitli nedenlerle zarar görmeleri, hasar almaları da eşyanın tabiatı gereği olabilecek şeyledir. Fakat çoğu zaman çeşitli biçimlerde zarar gören, hasar alan araçlar dahi kullanılabilir. Kimi zaman bir bütün olarak istifade edilirken kimi zaman parçaları başka araçların onarımında kullanılabilir. Hal böyle olunca hiçbir araca değersiz nazarıyla yaklaşmak doğru değildir. Firmamız ile tam da bunu yapıyor, araçları olabildiğince değerlendirmeye çalışıyoruz.

Yola çıktığımız ilk günden bu yana kaskolu araç alım satımı, kazalı araç alımı, kazalı araç satımı, hurda araç alım satımı, pert araç alım satımı, yanık araç alım satımı, otomatik vites araç satışı, hasar kayıtlı araç satışı ve daha fazlasını yapıyoruz. Araçlarınızı alırken her zaman doğru değer analizi gerçekleştiriyor, ederleri her ne ise onu teklif ediyoruz. Aynı şekilde satışını yaptığımız araçlarda da her bütçeye hitap etmeyi hedefliyor, en uygun fiyat tekliflerimizi sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda güler yüzlü ve kaliteli hizmet ayrıcalığını yansıtıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR