• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seval Auto

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Dalbudak

Ülkemizin en güzel araçlarının bulunduğu oto galerimiz sizlere güvenli bir hizmet sunmaktadır. İstanbul oto galeri firmalarının arasından tarzıyla farkını ortaya koyan firmamız sizlere araç konusunda harika bir hizmet vermektedir. İstediğiniz model ve marka araçları galerimizde bulabilirsiniz. Sizlere her anlamda hizmet veren firmamız araç alım satımların da istediğiniz desteği sağlamaktadır. Firmamız satmak istediğiniz araçları gerekli testlere sokarak her zaman aracınızı değerinde alarak sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır.

İsterseniz yine almak istediğiniz aracıda sizler için gerekli testlere sokarak en şeffaf haliyle raporunu sizlere sunmakta ve satış işlemini bu şekilde güvenle gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirmiş olduğumuz tüm işlemlerde yüksek müşteri memnuniyeti firmamızı hedeflerine ulaştırmayı başarmış ve büyük bir firma haline gelmemizi sağlamıştır.

Sürekli gelişen ve değişen Dünya düzeninde araba sahibi olmak artık bir lüks değil ihtiyaç haline gelmektedir. Her insanın sahip olması gereken bu ihtiyaç firmamız tarafından sizler için karşılanmaktadır.

En konforlu ve rahat arabaları sizler için galerimiz de sergilemekteyiz. Tek yapmanız gereken bizleri ziyaret ederek istediğiniz arabayı seçmeniz olacaktır. Uzman danışmanlarımız sizlere arabalarımız hakkında detaylı bilgi vermekte ve aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan şeffaf bir şeklide açıklamalarda bulunmaktadır. Beğendiğiniz araçları rahatlıkla test edebilir aklınızda ki tüm soruları çalışan personelimize sorabilirsiniz. Almaya karar verdiğiniz araçları anında sizlere teslim ederek firma olarak sizleri araba sahip yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR