• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sevda Flower Çicek Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevda Özbey

Alanında en renkli ve canlı çiçek çeşitleri ve sunumlarımızla bir çiçekçiden daha fazlasını sunmaktayız. Özel günlerinizde süslemeler, hediyeler, çeşitli sunumlarla, yeni tasarımlarla çiçek ve hediye alanında en güvenilir en hızlı hizmeti en uygun fiyata sunmaktan onur duyuyoruz.
Antalya çiçek ve hediye alanında özel günlerinizde araç ve mekan süslemeleri, bebek odası, nişan, doğum günü, gelin çiçeği süslemeleri ve tasarımlarında son trendleri takip edip sizlere en iyi hizmeti sunmak için yola çıktık.
Hediyeler için en doğru seçimleri yapabilmeniz adına çeşitli olanaklar sunmaktayız. Teraryum tasarımı, ahşap aksesuar tasarımları, çeşitli buketler, evlilik flört gibi beraberliklerin yılına, ayına göre buketleri isteğinize göre hazırlayıp istediğiniz zamanda adrese teslim etmekteyiz.
Anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü vb. günler için özel tasarımlarımızla çiçek ve hediye ya da her ikisini birden bulabileceğiniz şekilde hizmet veriyoruz. Bir çiçekçiden daha fazlası diyerek sizin tüm kalbinizi saran duyguları en hızlı şekilde seçtiğiniz ürünle beraber ilettiğimize inandığımız için azami titizlikle tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz.
Çiçekçilikte Antalya'da güvenilir adres, hızlı teslimat, en yeni tasarımlar, teraryum çeşitleri, müşteri memnuniyetini temel alan hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Firmamız yeniliğin heyecanı ve tutkusu ile her gün açılışımızın ilk günü gibi canlı taze çiçeklerle istediğiniz hizmeti şevkle hazırlayıp ivedilikle adrese teslim etmektedir. İstediğiniz zaman istediğiniz siparişi gönderin mesaimizin ilk saati hazırlayıp sunumunu gerçekleştirelim.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR