• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Sevgi Restaurant مستر سعودي

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Koca

  • firma fb
  • firma instagram

Sevgi Restaurant işletmemiz Trabzon Çaykara’da bulunmakta, en güzel lezzetlerin, en özel lezzetlerin merkezi olmayı hedeflemektedir. Çıktığımız yolda yılların deneyimini ve tecrübesini siz kıymetli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Yöresel ve geleneksel lezzetlerimizi başka hiçbir yerde tadamayacağınız zenginlikte beğeninize açıyor, sofralarınıza servisini yapıyoruz. Tamamen deneyimli ustalarımızın hazırladıkları onlarca menümüzün hem hazırlandıkları koşullar itibariyle hem de malzemelerinin seçimiyle hijyene dikkat etmeye çalışıyoruz. Tamamı marka olmuş, tanınırlığı yüksek, bilinirliği fazla, güvenilir malzemeleri işletmemize dahil ediyor, et ve et mamullerimizin seçimini yaparken kalite standartlarımızın her zaman üstünde yer almaya gayret gösteriyoruz. Bütün bunlar yalnızca en lezzetli yiyecek içeceklerin değil en sağlıklı yiyecek içeceklerin de merkezi olma hedefimizden kaynaklıdır.

Trabzon restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak daima yenilikçi, kaliteli, uygun fiyatlı hizmet konsepti sunuyoruz. Müşteri memnuiyetini bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da hep en yüksek seviyede tutuyor, ihtiyaçlarınızı başarıyla tespit ettikten sonra her ne gerekiyorsa tam zamanında karşınıza çıkarıyoruz. Hep beklentilerinizin üzerinde hizmetlerle sizleri şaşırtmayı başarıyoruz.

Sevgi Restaurant olarak alanında yetişmiş, tecrübeli, deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, güler yüzlü hizmeti her müşterimize yansıtmayı bir sorumluluk bilen ekibimizle çalışıyoruz. En güzel kahvaltı çeşitlerini, döner çeşitlerini, ızgara çeşitlerini, İskender çeşitlerini, kıymalı, kaşarlı, karışık pide çeşitlerini, tavuk ızgara çeşitlerini sizlerle buluşturuyor, sevdiklerinizle birlikte keyifli ve lezzetli zaman geçirmenizi sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR