• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sevimli Köşk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vahdettin Sevim

Gün geçtikçe yoğunlaşan iş ve eğitim hayatı neticesinde bireylerin mutfakta geçirdikleri zaman dilimleri azalırken ev yemeklerine olan hasretleri de giderek artmaktadır. Firmamız hizmet verdiği bu sektör alanında hem güvenli hem de lezzetli ev yemeklerimizi müşterilerimiz ile buluşturmak amacıyla çalışmaktadır. Güçlü altyapımız ve dinamik kadromuzla birlikte Sakarya ev yemekleri hizmeti sağlayan diğer firmalara karşın lider konumda yer almaktayız.

Yemeklerimizde kullandığımız malzemelerimizi üst düzey dikkatle ve titizlikle seçerek, farklı saklama koşullarında depolamaktayız. Böylelikle her yemeğimizin aynı tazelikte ve aynı lezzette olmasını sağlamaktayız. Çorbalardan ara sıcaklara, aperatiflerden ana yemeklere, salatalardan tatlılara onlarca çeşitteki ev yemeklerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için sadece ana yemek menüsü değil birbirinden farklı kahvaltı menüleri de hazırlamaktayız. Gözlemeden pişiye, ev yapımı reçellerden taze peynirlere onlarca ürünümüzü müşterilerimize sunmaktayız.

İşin mutfağından başlayarak öğrendiğimiz bilgi ve birikimlerimizin yanı sıra yıllardır sunduğumuz hizmetlerimiz neticesinde de elde ettiğimiz tecrübelerimizi müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak amacıyla kullanmaktayız. “Lezzetli Yemek, Yüksek Müşteri Memnuniyeti” olarak benimsediğimiz misyonumuzu gerçekleştirmek amacıyla da her zaman dikkatle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Üst düzey kalitede hizmet sağladığımız müşterilerimizin güvenlerini kaybetmemek ve daha geniş kitlelere hizmet sağlamak amacıyla dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz. Uygun fiyatlı hizmet anlayışımızı da müşterilerimiz ile buluşturarak titiz, dikkatli ve temiz hizmetlerimizi de müşterilerimiz ile buluşturmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR