• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sevinçler Çiftliği

Adres :

Sinanoğlu Mh. Beşevler Cad. Kurukum Cad. No: 54 Ferizli/sakarya Sakarya » Ferizli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Sevinç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 471 83 83

Whatsapp 2:

0 (539) 471 83 83

Whatsapp 3:

0 (533) 565 44 53

Sektörün öncüsü olan Sevinçler Çiftliği firması olarak hayvancılık sektöründe en yeniyi ve en iyiyi hedefleyen ve her daim kaliteli hizmet sunma çabası içerisinde olan bir firmayız.

Bu nitelik kapsamında Sevinçler Çiftliği firması olarak ilk amacımız yaptığımız işin değerini yükselterek müşterilerimize daha doğru ve güvenli çözümler sunabilmektedir.

Müşterilerimizin firmamızdan dolayı sağlamış oldukları memnuniyet bizim için daha fazla gelişim ve büyüme adına en önemli kıstas olmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.

Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir üretim ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR