• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sevpen

Adres :

Değirmendere Yalı Mahallesi Deliloğlu Caddesi No: 16 Kocaeli/gölcük Kocaeli » Gölcük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Sevinç - Rahan Sevinç

E-Posta Adresi :

snsr.51@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (537) 767 31 64

Whatsapp 2:

0 (545) 784 08 44

Whatsapp 3:

0 (542) 403 47 38

Sevpen olarak Kocaeli-Gölcük te hizmet vermekte oluppimapen,panjur,pvc doğrama,pvc kapı,pcv pencere,alüminyum doğrama,küpeşte,merdiven korkuluğu,balkon korkuluğu,cam korkuluğu,sineklik,plise sineklik vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR