• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sfi Hafriyat & İnşaat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Naci Çiftçi
İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan, hafriyat sektöründe 2007 yılında kurulan Sfi Hafriyat & İnşaat bugüne kadar Ülkemizde önemli projelerin hayata geçirilmesinde pay sahibi olmuş ve büyüyerek gelişimine devam etmektedir.
Hedefimiz gelişmekte olan ülkemizin lokomotif durumdaki inşaat sektöründe profesyonel anlamda hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Teknolojik ve sosyal gelişime paralel olarak gerekli yatırım ve ekipmanlarıyla yine önemli projelere ismini yazdırmayı hedef haline getirmiştir. Deneyimli, araştırmacı ve çağdaş çözümler yakalayan dinamik kadrosu ve geniş makina ve ekipmanı ile bugüne kadar tamamlanan işlerimiz geleceğe güvenle bakmamızın temelini oluşturmaktadır.
Bu taahhüdün bir parçası olarak, bitirdiğimiz işlerin kalitesinin bizi müşterilerimiz nezdinde en saygıdeğer firmalar arasına koyacağına inanmaktayız.
Sfi Hafriyat sunduğu hizmetleriyle lider olmayı hedeflemektedir.
Bu amacı gerçekleştirmek için hedeflediğimiz uzun dönem stratejilerimiz şöyledir:
- En zor projelerde, en gelişmiş teknolojilerle çalışmak
- Zor bölge ve koşullarda çalışmanın uzmanı olmak
- Çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek
- Hizmetlerimizde farklılaşmak ve rekabet edebilirliğimizi artırmak için yenilikleri kullanmak.
Firmamız her gün artan ve değişen müşteri taleplerini karşılamak, hizmet kalitesini artırmak, memnuniyeti sağlamak, maliyetleri en az seviyeye düşürmek için konusunda uzman personel ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Faaliyetlerimizin; sürekli iyileşmesi ve geliştirilmesi, iş hassasiyeti, zamanında teslim, tüm çalışanların sürekli eğitimi ve maliyet düşürme tekniklerinin uygulanması firmamızın temel ilkelerini oluşturmaktadır..
2 Tonluk Kauçuk Paletli Ekskavatör : Saati 80 TL // Günlük 400 TL
5 Tonluk Çelik Palet Ekskavatör : Saati 90 TL // Günlük 600 TL

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR