• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sgs Motors Araç Kaplama Merkezi

Adres :

Namık Kemal Mahallesi 120.sokak No 37 Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdener Varlık

E-Posta Adresi :

erdenervarlik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 206 60 60

Whatsapp 2:

0 (537) 206 60 60

İstanbul’un ilçesi Beylikdüzü’nde vermekte olduğumuz araçların kaplamasını içeren hizmetlerimizle Sgs Motors Araç Kaplama Merkezi olarak bizler bu alanda İstanbul oto aksesuar ve modifiye sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yıllardır bu alanda araç kaplama uygulamalarını geliştirerek sektördeki en güvenilir markaların ürünlerini kullanarak sizlere vermiş olduğumuz kaplama hizmetleriyle ortaya çıkan sonuçlardan müşterilerimizin memnun kaldığı hizmetleri de sizlerle buluşturuyoruz.

Araçların çok daha korunaklı bir yapıya sahip olmasını sağlayan araç kaplama hizmetlerinde aynı zamanda araçların kişiselleştirilmesi de söz konusu olduğu için bu noktada siz müşterilerimizle kurduğumuz yakın ilişkinin sonucunda ortaya çıkan çalışmalarla aracı son haline getirebiliyoruz. Araçların komple olarak renk değişimlerinin sağlanabildiği kaplama çalışmalarında araçların çok farklı tasarımlarla renklendirilmesi de söz konusu olabiliyor. Araç boyalarının korunmasını sağlayacak olan filmlerle birlikte cam filmleri de bir arada sunabildiğimiz hizmetlerimizde araçların size ait olmasını sağlayacak olan kendinize ait tarzları en iyi şekilde yansıtabileceğiniz ürünleri de sizlerle buluşturuyoruz.

Her zaman yenilikçi ürünleri kullanmaya istekli olan firmamızdan araç kaplamada yeni yeni ortaya çıkmış ürünleri ve yöntemleri uygulamak üzere talepte bulunabilmenizi de sağlıyoruz. Araç kaplama alanındaki hizmetleri en ekonomik şekilde almanızı sağlayacak kaliteli ürünleri sizlere sunan Sgs Motors Araç Kaplama Merkezi olarak bizler araçlarınızın size özel yanlarını korumasına da hassasiyet gösterebiliyoruz. Çalışmalarımız tamamlandığında arabalarınızın en estetik halleriyle trafiğe çıkmaya hazır şekilde sizlere teslim edilmesini de sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR