• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Shell Oto Yıkama

Adres :

Aslan Bucak Mah. 204 Sok. No : 2 Antalya/kemer Antalya » Kemer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kara

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (554) 188 36 28

Whatsapp 2:

0 (554) 188 36 28

Shell Oto Yıkama

Oto yıkama, oto kuaför, pasta cila, hızlı cila, motor temizleme, detaylı iç dış temizlık, araç yıkama, koltuk yıkama, aracınız adres'ten alınır adrese teslim edilir ve bölgede profesyonel araç temizleme merkezi olarak Antalya Kemer de hizmet vermekteyiz.

Müşteri taleplerinin her defasında standart ve kalitede bir düşme olmaksızın ve tam zamanında karşılanıyor olması firmamıza olan güveni devam ettirmede oldukça etkilidir. Bunu sağlamak üzere faaliyet gösterirken yalnızca müşterilerimize karşı değil piyasadaki diğer aktörlere karşı da etik davranış ilkelerine bağlı kalınmaktadır.Shell Oto Yıkama bünyesinde çalışan her personelin gerekli eğitimleri almış olması ve vermiş olduğumuz hizmetler de istenilen tüm tecrübeleri göstererek en hızlı ve doğru çözümleri oluşturması amacıyla personel seçimine ekstra özen gösteriyoruz.

Oto yıkama sektöründeki marka firmalardan birisi olan Shell Oto Yıkama bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz. Otomotiv sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen Shell Oto Yıkama, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR