• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

She.nur.kuaför ve Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nuriye Yıldırım

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

İstanbul She.nur. Kuaför ve Güzellik olarak sizlere kişisel bakımdan saç tasarıma kadar hizmet vermekteyiz. Her kadın çok özel ve güzeldir. Zaman içerisinde değişiklik yapmak her zaman iyidir. Her değişim yeni bir nefes gibidir.

Kişisel bakım hizmetlerimizde manikür, pedikür, cilt bakımı yapmaktayız. Cildin beslenmesi ve derinlemesine temizlenmesi çok önemlidir. Cilt bakımı ile cildiniz daha ışıl ışıl olmaktadır.

Evlilik zamanı heyecanlı bir dönemdir. Gelinlik kadar gelin saçı da çok önemlidir. Gelin başı tasarımlarımız ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Tesettürlü olan hanım efendiler içinde türban tasarımı yapmaktayız. Türban tasarımlarında çeşitli süslemeler de kullanarak çok hoş görünmenize yardımcı olmaktadır.

Gözler vücutta en dikkat çeken bölümdür. Kirpiklere yaptığımız uygulamalar ile daha canlı görünmektedirler. İpek kirpik tasarımı, kirpik lifting sizlere sunduğumuz hizmetlerimizdir. Kirpik kadar kaş da dikkat çekmektedir. Kıl tekniği ile kaş kontörü de başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Bu uygulamalarımızın yanında dudak kontör ve lazer epilasyonda yapmaktayız.

Kıl ve tüy her kadının sorunudur. Lazer epilasyon ile bu sorundan tamamen kurtarabilirsiniz. Kıl kökleriniz lazer ile zayıflatılarak kıl köklerinden kıl çıkması engellenmektedir. Seanslar halinde yapılmaktadır.

Verdiğimiz bütün hizmetlerimiz alanında deneyimli ve uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Amacımız güzellik merkezimize gelen her kişinin mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamaktadır. Uygulamaların hepsi hijyenik bir ortamda yapılmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için çalışmalarımız deva etmektedir.

sancaktepelazerepilasyon.com

istanbul sancaktepe protez tırnak,istanbul sancaktepe protez tırnak salonu,istanbul sancaktepe protez tırnak modelleri,istanbul sancaktepe protez tırnak fiyatları,istanbul sancaktepe protez tırnak merkezi,istanbul sancaktepe profesyonel protez tırnak,istanbul sancaktepe profesyonel protez tırnak salonu,istanbul sancaktepe saç tasarım merkezi,istanbul sancaktepe saç tasarım salonu,istanbul sancaktepe saç tasarım uzmanı,istanbul sancaktepe profesyonel makyaj salonu,istanbul sancaktepe özel gün makyajları,istanbul sancaktepe özel gün makyaj salonu,istanbul sancaktepe porselen makyaj,istanbul sancaktepe porselen makyaj salonu,istanbul sancaktepe porselen makyaj uzmanı,

sancaktepe protez tırnak,sancaktepe protez tırnak salonu,sancaktepe protez tırnak modelleri,sancaktepe protez tırnak fiyatları,sancaktepe protez tırnak merkezi,sancaktepe profesyonel protez tırnak,sancaktepe profesyonel protez tırnak salonu,sancaktepe saç tasarım merkezi,sancaktepe saç tasarım salonu,sancaktepe saç tasarım uzmanı,sancaktepe profesyonel makyaj salonu,sancaktepe özel gün makyajları,sancaktepe özel gün makyaj salonu,sancaktepe porselen makyaj,sancaktepe porselen makyaj salonu,sancaktepe porselen makyaj uzmanı,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR