• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Show Rent A Car

Adres :

Karabaş Mahallesi Hafız Selim Efendi Sokak No 17 İzmit/kocaeli Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Sakçı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

metinsakci@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 846 70 49

Otomobillerimiz, bizler için hem konfor alanında, hem lüks alanında önemli bir noktada yer alırlar. Hayatımıza girip hızlıca yerleşen otomobiller sayesinde yapacağımız yolculukları konforlu bir şekilde yaparken, aracımızın çeşitli olanaklarından yararlanır, rahat bir yolculuğun tadını çıkarırız. Bizlere büyük çaplı bir özgürlük şansı veren otomobillerimiz sayesinde seyahat etmek istediğimiz zaman da, şekil de bize bağlıdır.

Konu otomobil olduğunda uygun fiyatlı ancak aynı zamanda fazlasıyla konforlu bir araç bulmak çok zor olabilmektedir. Show Rent A Car olarak İzmit’te hizmet vermekte olan işletmemiz, sizler için konforun ve uygun fiyatın bir araya getirildiği otomobillerle faaliyetine uzunca bir süredir devam etmektedir. Sizlerin zevk ve konforuna göre bünyesinde farklı marka ve modellerden birçok çeşit araba bulunduran işletmemiz, bu çeşitliliğiyle İzmit rent a car sektöründe lider konumda bulunmaktadır.

Biz, verdiğimiz profesyonel hizmetle sektörde lider konumunda bulunarak sizleri memnun etme gayretiyle her gün daha da fazla çalışıyoruz. Her marka ve modelden aracı keyfinize göre çok uygun fiyatlarla bizim işletmemizden kiralamanız mümkün. Otomobillerimizin güvenliği ve yedi yirmi dört iletişime açık hizmet anlayışımızla sizlerin en ufak sıkıntınızda da yanınızda oluyoruz.

İzmit’te araç kiralama konusunda gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz bir işletme konumunda bulunan firmamızdan her daim rahatça araç kiralayabilir, konforunuz ve cebinize göre kendinize uygun her aracı bularak seyahatlerinizi rahatça yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR