• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sibel Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Antalya’nın Alanya ilçesinde hizmet vermekte olan Sibel Kuaför olarak bizler profesyonelliği yenilikçi bir anlayışla bir araya getirerek istediğimiz tüm saç modellerinin en iyi şekilde çıkarılmasını sağlayabiliyoruz. Her biri dünyaca kabul görmüş olan kaliteli saç bakım ve modelleme araçlarını kullandığımız firmamızda makyaj ürünlerinin belirlenmesinde de bu hassasiyeti göstererek sizlere hizmet verilmesini mümkün hale getiriyoruz. Personelimizin hizmet verdiği alanlarda sahip olduğu tecrübesi ile birlikte saçlarınızın kesimi ve modellemesinin yanı sıra Antalya kuaför firmasından bekleyeceğiniz tüm bakım, perma, balyaj defrize ve röfle gibi işlemlerin yapılmasını da sağlıyoruz. Bu sayede hem günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz hem de özel günlerde fark yaratabileceğiniz saçlara kolaylıkla sahip olmanızı sağlıyoruz.

Kaliteden taviz vermeden hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş Sibel Kuaför olarak bizler salonlarımızda sizleri evinizdeymiş gibi hissettirecek olan detaylara yer veriyoruz. Böylece rahatlığınızı ön plana alarak yaptığımız çalışmalarda dekorasyon konusunda göstermiş olduğumuz özenle uzun saatler boyunca vakit geçirseniz bile sıkılmadan eğlenebileceğiniz bir ortamı sizlerin karşısına çıkarıyoruz.

Temizlik ve hijyen noktasında gösterdiğimiz özen ile birlikte de sizlerin en iyi hizmeti aldığından emin olmanızı sağlıyoruz. Uzun süredir birlikte çalışmaya devam eden geniş bir ekip olarak bizler her zaman sizlere ışıltı kazandıracak olan saç kesimi ve bakımını yerine getiriyoruz. Özellikle genç ve dinamik ekibimizle en son saç trendlerini talep ettiğinizde de buna karşılık verebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR