• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Siccini Racim

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Alanında az sayıda bulunan kaçış ve korku evi temalı eğlence merkezi ülkemizde sınırlı sayıda yer almaktadır. Geçmişi bakımından da çok eski olmayan bu sektör 2008 yılında Japonya’ da kaçış oyunu olarak ortaya çıkmış ve 2011 – 2012 yıllarında ülkemizde hizmet vermeye başlamıştır. Sicciniracim korku ve kaçış evi olarak bizde bu sektörde yer alan ilk kuruluşlardan biriyiz.

Sicciniracim korku ve kaçış evi Ankara eğlence sektöründe başlarda yer alan ve sınırlı sayıdaki kuruluşlardan birisidir. Sektör olarak hala yeni ve gelişmekte olan bir sektördür. Bu sektörün büyümesinde katkı sahibi olmaktan onur duymaktayız.

Sicciniracim korku evi olarak özel tasarladığımız odalar, bölümler ve konseptler ile sizlere en etkileyici şekilde eğlendirmek için çalışmaktayız. Son zamanlarda giderek popüler hale gelmesi nedeni ile farklı temalar için yeni çalışmalar yapmakta ve siz değerli müşterilerimize daha fazla seçenek sunmak ve hizmet kalitesini arttırmak için çabalamaktayız.

Korku evi olarak müşterilerimizin sağlığı öncelikli olmasından dolayı astım, panik atak, kalp rahatsızlığı olanlar ve hamile bireyler için sakıncalı olduğunu önceden söylemek isteriz. Ayrıca gelen müşterilerimizin sağlık sorunu yaşamaması için sağlık ekibi bünyemizde barındırmaktayız. Belirlenen kurallar çerçevesinde hareket ederek oyunu kazasız şekilde atlatmak önceliklerimiz arasındadır.

Eğer sizde bu heyecanı yaşamak isterseniz hemen bir ekip kurarak iletişim adresimizden bize ulaşıp rezervasyon yaptırabilir ve bu eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR