• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sıhhiye Hızlı Tercüme Bürosu

Adres :

Cumhuriyet Mah. Tuna Cad. Çanakçı İşhanı No: 11/53 Sıhhiye/ankaratel: 0 312 911 9610 / 0 543 871 4153www.cnstercume.com Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cansu Yolcu

E-Posta Adresi :

info@cnstercume.com
CNSTercüme Bürosunun uzman mütercim tercüman kadrosuyla akademik tercüme, hukuki tercüme, medikal tercüme, teknik tercüme, web site çevirisi gibi uzmanlık isteyen dalların yanı sıra, CV tercümesi, transkript tercümesi, diploma çevirisi, ruhsat çevirisi, ehliyet çevirisi, pasaport çevirisi, vize dokümanları tercümesi ve konsolosluk belgeleri tercümesi gibi resmi ve hukuki belgelerinizin tercüme işlemleri tarafımızca kaliteli bir şekilde yapılmakta ve sizlere sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.

CNSTercümeolarak dünyanın 50’den fazla dilinde yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sunmaktayız.

Alanında uzman tercüman kadromuz ile güvenilir ve kaliteli tercüme ve hızlı teslim anlayışımızla sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yeminli, noter tasdikli ve Apostilli belgelerinizin tercümelerini kurumsal bir disiplin içinde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

İdari, ticari, finansal, hukuki, edebi, akademik, medikal ve tüm diğer alanlardaki çeviri ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılayabilmekteyiz.

Firmamız aynı zamanda KAİSDER (Kadın İşveren ve Sanayiciler Derneği)üyesidir.

Gizlilikilkesini esas alarak vereceğimiz tercüme hizmetlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR