• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sihirli Otlar

Adres :

Şalcıkır Caddesi No: 33/ B Tarabya Sarıyer İstanbul İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aysun Sönmez

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aysuncum73@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 376 25 24

Whatsapp 2:

0 (535) 376 25 24

Firmaya Mesaj Gönder

Sihirli Otlar

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Sihirli Otlar ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Sihirli Otlar ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.
Sahip olduğumuz ve felsefemiz olarak kabul ettiğimiz dürüstlük, özgüven, azim ve çalışkanlık değerlerinden vazgeçmeden her koşulda yüksek motivasyonla çalışmaktayız. Her zaman ve her daim gelişime açık olan Sihirli Otlar firması olarak profesyonel kadromuzla iş hayatında en iyilerden olmaya ve kendi kırdığımız skorları da aşarak kendisini geçen firma olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR