• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sılam Bay Bayan Güzellik ve Spa Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özlem Aksay

reklam logosu
  • firma instagram

Gündelik hayat, yoğun çalışma koşulları altında bizler için fazlasıyla yorucu olabilmektedir. Bu hengâmenin içinde kendimize ayırdığımız vakit azalmakta, bunun sonucunda da hem kişisel bakımımıza ayırdığımız özen, hem de kendi keyfimiz için yarattığımız zaman da git gide daralmaktadır.

İş hayatının yarattığı yorgunluk, bazen dinlenmeyle geçecek seviyelerde olmayabilmektedir. Çünkü ertesi gün yenilenen iş temposu, bir gün veya iki gün içinde yeterli seviyede dinlenmemize izin vermemekte ve bu yüzden hem iş hayatında, hem sosyal yaşantımızda verimimiz düşmektedir. Ancak bu yorgunluğu uzman ellere başvurarak halledebilmenin çeşitli seçenekleri mevcuttur. Bunlardan biri de masaj ve spa alanıdır.

Sılam Bay Bayan Güzellik ve Spa Merkezi olarak hizmetini Malatya Yeşilyurt’ta sürdürmekte olan işletmemizde, profesyonel ve uzman masörlerimiz sizler için hizmet vermektedir. Gerek iş hayatının getirdiği genel yorgunluk, gerek gün içinde en ufak bir koşuşturmaca veya stresin yarattığı yorgunluğu uzman masözlerimizden alacağınız masaj yardımıyla kısa bir süre içinde atarak hem kendinize zaman ayırma fırsatı bulabilmekte, hem de yorgunluğunuzu yenerek enerjinizi yükseltebilmektesiniz.

Malatya güzellik merkezi sektöründe faaliyetlerini sürdüren merkezimizde, spa hizmetinden yararlanırken aynı zamanda bay bayan fark etmeksizin çeşitli bakımlarınızı yaptırabilmekte, bu sayede kişisel bakımınız konusunda da kolaylık sağlayabilmektesiniz. Gündelik hayatınızdaki verimi artırma doğrultusunda fazlasıyla yararlı olan işletmemiz, uygun fiyat politikasıyla da bu alanda hizmet almak isteyen müşterilerimizin sayısını her gün artırmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR