• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Simitçibey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Malcı - Gökhan Akkılınç

Yeme içme sektöründe hizmet veren firmamız,müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermede lider olmayı hedefleyen birmilyon.com üyesidir.

İşletmemiz her kesimden insanın hatıralarına değinen damaklarında ve zihinlerinde farklı tatlar bırakan simit üzerine hizmet vermektedir. Bazı kaynaklara göre simitin geçmişi 14.yy a dayanmaktadır. Hatta bazı kaynaklara göre o yüzyıllarda ramazan davetlerinden sonra devlet büyükleri tarafından halka simit dağıtıldığı bile geçmektedir. Dememiz o ki hediye yerine geçen simite verilen değer çok eskilere dayanmaktadır.

Peki simit denilince sizin aklınıza ne geliyor? Bu sorunun cevabı kimse için hamur üstünde susam değildir. Simit kimi zaman bir vedayı kimi zaman özlemi temsil etmiştir. Simit ya da kimi kesime göre gevrek çaylarınızın yanında size eşlik eden lezzetli bir atıştırmalıktır. Firmamız simitlerini imal ederken hijyen koşullarına azami önem vermektedir. Zaten bu konuda gerekli evraklarımız tamdır. Simitin yanı sıra sizlere kendi üretimimiz olan poğaçalarımız, açmalarımızla da sizlere lezzet şöleni yaşatmaya çalışıyoruz.

Sakarya pastane sektöründe hizmet vermekte olan firmamızın bir diğer ilkesi de simit imal ederken orijinalliğini bozmadan sizlere sunmaya çalışmaktır. Ürünlerimiz sürekli taze yoğrulan hamurlarla hazırlanmaktadır. Yine üretimin her aşamasında ilkemiz doğrultusunda insan sağlığını, çevrenin korunmasını ve müşteri beklentisini baz alıyoruz.

Sıcacık ve taptaze simitlerimiz ve tabii ki yanında olmazsa olmazı sıcacık çay ikramımızla hizmet vermek için siz değerli müşterilerimizi Simitçibey’ e bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR