• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Simpaş Sigorta Küçükyalı Şubesi

Adres :

Çınar Mahallesi Bağdat Caddesi No 169-g Küçükyalı Maltepe İstanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslı Çıtak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kucukyali@simpassigorta.com

Whatsapp 1:

0 (553) 887 77 80

Whatsapp 2:

0 (533) 457 70 66

Firmaya Mesaj Gönder

Simpaş Sigorta Küçükyalı Şubesi olarak İstanbul-Maltepe de hizmet vermekte olupkasko sigortası,trafik sigortası,konut iş yeri sigortası,ferdi kaza sigortaları vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR