• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Şimşek Besi Çiftliği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Abbas Şakru

  • firma fb

Şimşek Besi Çiftliği olarak en önemli sektörlerden birinde hizmet göstermekteyiz. Et, süt, yumurta gibi yiyecek maddelerinin önemi çok büyüktür. Her insan bedeninin bu ürünlerde bulunan vitaminlere ihtiyacı bulunmaktadır. Tabi bu besinlerin organik ve sağlıklı bir şekilde elde edilmesi gerekmektedir. İşte biz tam bu noktada devreye girmekteyiz. Büyükbaş, küçükbaş ve kümes hayvanlarımızın bakımları sırasında her zaman en kaliteli yemleri kullanmaktayız. Hiçbir zaman ek ilaç kullanımı yapmamaktayız. Her hayvanımızı doğal bir şekilde besleyerek en organik şekilde gıda elde etmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz sektörde hayvanlarımıza hiçbir zaman işkence, kötü bakılma söz konusu değildir. Bu mesleği icra ederken aynı zamanda çok büyük bir hayvan sevgisi barındırmak gerekmektedir. Çiftliğimiz bünyesinde her zaman en tecrübeli veteriner hekimlerimiz bulunmaktadır. Her zaman hayvanlarımızla ilgilenmekte ve onların sağlıklarını yitirmelerine izin verememektedirler. Kümes hayvanlarımızın ortamları çok geniş tutulmaktadır. Hayvanlarımızın rahat bir şekilde hareket etmeleri sağlanmaktadır. Süt sağlamalarında son teknoloji makineler kullanılmakta ve hayvanlarımıza en ufak bir acı vermeden verimli bir süt sağma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Genellikle çiftliğimizde genç hayvanlar bulundurmaktayız. İstanbul besi çiftliği denildiği zaman akla ilk gelen çiftliklerden biriyiz. Sunduğumuz hizmet en üst seviyededir. Ahırlarımızın bakımı, hayvanlarımızın beslenmesi, süt sağım işlemi her zaman deneyimli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bu sayede vatandaşlarımıza, müşterilerimize en sağlıklı ve en güvenilir hizmeti sunmaktan mutluluk ve gurur duymaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR