• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sinan Özdemir Hair Studio

Adres :

Kum Mahallesi İnönü Caddesi Güney Deniz Konutları No: 10 A1 Antalya » Finike

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Özdemir

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 783 66 88

Sinan Özdemir Hair Studio markamız, kendi sektöründe lider ve öncü seviyede hizmet sunan işletmeler içerisinde yer almakta ve alanındaki envaiçeşit hizmetlerine de birmilyonnokta.com internet web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Antalya Finike güzellik salonu ve saç tasarım merkezi işletme genel şube merkezi ile pek değerli müşterilerine hizmet sunmakta olan markamız, müşteri memnuniyetine de oldukça büyük ölçüde önem vermektedir.

Profesyonel seviyede saç tasarım hizmetleri ve envaiçeşit güzellik salonu çalışmaları ile öne çıkmakta olan Sinan Özdemir Hair Studio güzellik merkezimiz, direkt olarak hizmet odaklı hizmetleriyle de pek kıymetli müşterilerinin hizmetindedir. Söz konusu güzellik salonumuz; manikür ve pedikür uygulamaları, porselen makyaj çalışmaları, saç ombre uygulamaları, saç tasarım hizmetleri, saç keratin bakım işleri, saç kesim ve saç botoks uygulamaları ile öne çıkmaktadır.

Uluslararası seviyede temel hizmet ve kalite standartlarını işletme çatısı altında ihtiva etmekte olan Sinan Özdemir Hair Studio markamız, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahip olması ile öne çıkmaktadır. Profesyonel düzeyde güzellik merkezi hizmetleri ve nispeten oldukça cazip fiyatlı güzellik salonu çalışmaları ile tanınmakta olan işletmemiz, pek çok çeşitli iletişim yollarını da firma çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde güzellik salonu hizmetlerimize; işletme internet web sitemiz, GSM telefon numaramız veya kurumsal e-posta adresimiz aracılığı ile anında erişebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR