• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sınavlar Oto Lastik

Adres :

Acıpayam Denizli Karayolu No: 175 Denizli » Serinhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Yaşar Sınav - Ramazan Sınav

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 398 55 13

Whatsapp 2:

0 (537) 722 88 95

Firmamız Sınavlar Oto Lastik birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Üyeliği sayesinde daha büyük bir ailenin parçası haline gelen firmamız, Denizli Serinhisar’da oto lastik denilince akla ilk gelen isimlerdendir. Her daim kaliteli hizmet vereceğinin garantisini sağlayan güler yüzlü personelimizle otomobil lastikleri ile ilgili her talebinizi karşılamak için buradayız.

Aracınızın güvenli kullanımı için vazgeçilmez olan lastiklerinin bakımı, değişimi ya da yenilenmesi uzman kadromuz tarafından özenle yapılmaktadır. Sizlerin her daim güvenli sürüş deneyimi yaşamanız için canla başla çalışmaktayız. Denizli oto lastik ve jant sektöründe verdiğimiz kaliteli hizmetlerimiz ile adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz. Bulunduğumuz bölgede sektörde lider isimlerden biri haline gelen firmamızda lastikleriniz ile ilgili her türlü yardımız bulabileceksiniz.

İster mevsim değişikliğinden dolayı lastik değişimi işlemlerinde, ister eski lastiklerinizi yenilemek istediğinizde en kaliteli lastiklere ulaşabileceğiniz firmamızda, güler yüzlü ve alanında uzman ekibimizle taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Yolda lastiğinizin patlaması durumunda bulunduğunuz bölgeye gelerek, yerinde müdahale eden ekibimiz hem lastik tamiri hem de değişimi için ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği sağlamaya hazır.

Otomobil lastik ve jant işlemleri ile ilgili her daim güvenebileceğiniz bir kapı olan firmamız, oto lastik yol yardım, sıfır ya da ikinci el lastik satışları, mevsimsel ya da yol durumuna uygun lastik değişiklikleri, jant yenilenmesi ve lastik oteli hizmetleri ile tüm yıl boyunca hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR