• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sinem Çebi Güzellik Merkezi

Adres :

Fatih Sultan Mehmet Mh. Poligon Cd. Depo Yolu Sk. No: 16 One Blok Kat.8 D. 60 Çakmak/( Çakmak Belediye Yüzme Havuzu Karşısında Meydan Avm Arkasındayız) İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinem Çebi

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 742 80 80

İstanbul Ümraniye’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmetlerine devam eden Sinem Çebi Güzellik Merkezi salonumuz ilk günden bu yana kendine değer verenlerin adresidir. Kişisel bakım ve güzellik herkesin hakkıdır ve bu günümüz şartlarında bu alanda yapılabilecekler son derece geniştir. Sizi anlayan ve yeterli donanıma sahip bir merkezde hayallerinizin ötesine geçebilirsiniz.

İstanbul güzellik merkezi sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler daima önceliği koşulsuz müşteri memnuniyetine veriyoruz. Sizleri dinliyor, anlıyor ve taleplerinizi yerine getirmek için bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz. Güzellik uygulamalarının kişisel olduğunu biliyor, bu nedenle bütün uygulamalarımızı sizlerin cilt yapınıza, vücut özelliklerinize ve tarzınıza uyarlıyoruz. Böylece sadece size özel bir kişisel bakım gerçekleştiriyoruz.

Güzellik merkezi olarak her biri alanında yetişmiş, deneyim sahibi, tecrübeli, işini severek yapan, güler yüzlü ve yetenekli bir ekibe sahibiz. Uzman ekibimizle birlikte gerek özel davetlerinizde gerekse günlük yaşantınızda görünmek istediğiniz zarafete sahip olmanızı sağlıyoruz. Sektörümüzde meydana gelen yenilikleri yakından takip ediyor, en modern teknolojilerin en kısa sürede güzellik merkezimizde hayat bulmasını sağlıyoruz.

Kaliteli, sağlıklı, güvenli ve etkili sonuçlar elde etmeye çalışıyor, bunun için kişisel bakım ve güzellik alanının en iyi markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Sertifikalı ürünler ve makinelerle G5 masajı, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, cilt bakım, altın oran kaş tasarımı, dudak renklendirme, bölgesel incelme, diode lazer uygulaması ve daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR