• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sinerji Mobilya Mimarlık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Kılıç

Evlerimiz ve iş yerlerimiz hayatlarımızın önemli bir kısmını geçirdiğimiz, aynı zamanda kişiliğimizi yansıtan ve belirleyen mekanlardır. Bir mekânın tasarımına, eşyaların yerleşimine bakarak mekanı kullanan insanların alışkanlıkları ve kişilikleri hakkında kolaylıkla ipuçları yakalayabilirsiniz.

Piyasada yer alan birçok hazır mobilya tasarımı özel ihtiyaçlardan çok genel ihtiyaçları karşılamak amacıyla dizayn edilirler. Bundan dolayı farklı kullanım alışkanlıkları olan veya mekanı değişik amaçlarla da kullanabilmek adına, birçok işletme ve kişi özel tasarım mobilyalara yönelmektedir. Özel yapım mobilya tasarlama ve üretmek göründüğünden daha zorlu ve riskli bir iştir. İlk olarak müşterinin ihtiyaçlarının çok iyi kavranması, oluşturulacak projenin bel kemiği olacağı için en önemli noktadır. Daha sonrasında alınacak ölçülerin sağlıklı alınması, proje çizilirken hata yapılmaması için elzemdir.

Proje çizilirken yapılacak bir hata, kesilen parçaların hatalı ölçülerde olmasına, bağlantı noktalarının birbirine uymamasına neden olabilir ve bunlar ekstra maliyete ve müşteri memnuniyeti kaybına yol açar. Bu gibi olumsuzlukların engellenmesi için hem ölçü ve montajı yapacak kişilerin hem de projeyi hazırlayacak kişilerin eğitimli, tecrübeli ve dikkatli olması büyük önem taşır.

Biz Sinerji mobilya olarak müşterilerimize hayallerindeki ev ve işyerlerini sunmak hedefiyle İstanbul mobilya sektöründe uzun yıllardır rekabet ediyoruz. Mobilya sektörünün kalbi Esenyurt’ta bulunan merkezimizde sınırsız müşteri memnuniyeti parolasıyla, uzun yıllar boyunca bir aile haline geldiğimiz mesai arkadaşlarımızla her türlü mutfak, portmanto, dolap, sehpa ve aklınıza gelebilecek bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR