• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sıraç Hayvancılık

Adres :

Habipler Mahallesi A1 Caddesi 2723 Sokak No: 122 İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal İlbeyi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 722 24 15

Hayvancılık faaliyetlerinin önemli firması Sıraç Hayvancılık olarak bizde artık iletişimin güçlü sitesi birmilyonnokta.com ile çalışmaya başladık. Hayvancılık ihtiyaçlarınızı her zaman karşılamaya çalışmaktayız. İstediğiniz tür ve özellikte çeşitlilik sunuyoruz. İstanbul hayvancılık sektörü içerisinde çeşitli zorlukları barındırmaktadır. Kırsalda beslenmeye ve yaşamaya alışmış hayvan yapısına uygun koşulları hazırlamak zahmetli bir çalışma gerektirmektedir. Onlar için doğru koşullarda bekletilme, beslenme ve rutin sağlık kontrollerini sağlayan firmamız alıcılarının isteklerini her zaman önemsemektedir.

Genellikle birden fazla hayvanımızı sahiplendiriyoruz. Sahiplendirme sürecinde koyun, kuzu ve büyükbaş damızlık hayvanlarımızın kilosu ve yaşı başta olmak üzere tüm bilgileri sizinle paylaşılmaktadır. Adaklık satış yapmak isteyen veya gelecek bayramlar için hazırlanmak isteyen ciddi satıcılarımızı bizler ile görüşmeye davet ediyoruz. Hayvanlarımızın tamamının sağlık kontrolleri veteriner hekimlerimiz tarafından düzeli olarak yapılmaktadır. Genellikle çok genç ve sağlıklı oldukları için bakımları ve diğer işlemlerde size sorun çıkarmayacaklardır.

Sultangazi bölgesinde hayvanlarımızın hepsi için doğal bir ortam sağlanmıştır. Gelip yerinde görerek alabilirsiniz. Resimleri ve bilgileri sosyal medya ve birmilyonnokta.com içerisinde yer almaktadır. İnceleyerek hayvanlarımızın kalitesini ve özelliklerini görerek dönüş yapabilirsiniz. Teslimat süreçlerini birlikte planlayabiliriz. Almak istediğiniz sayıda ve özellikteki hayvanlarımızı hazırlayıp sizler için bekletmeyiz. Uygun fiyatlı ve avantajlı ödemeler ile sizlerde iş faaliyetlerinizi devam ettirirken bütçe dostu ödemeler yapmış olacaksınız. Alım satım işlemlerinde ihtiyacının kadar hayvanı sizler için getirtebiliriz. Bizi her zaman arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR