• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şirin Cafe Restaurant

Adres :

Düzağaç Mah. 690 Sok. No.6/1 Şirinköy Kapalı Pazar Yeri Yanı Kocaeli » Gölcük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Sandalcı

E-Posta Adresi :

huseyinsandalci@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (538) 257 45 51

Whatsapp 2:

0 (538) 618 71 35

İnsan yaşamının kalitesini belirleyen en önemli etmenlerden biri de şüphesiz ki yiyeceklerdir. Çeşitli yiyecek ve içecekler insana tüketirken haz verir. Her birey tükettiği ürünlerin lezzetli ve kaliteli olmasını arzular. Hem kokusu insanı cezbetmelidir hem de görüntüsü alımlı olmalıdır. Bu açıdan baktığımızda çeşit çeşit yiyecek ve içeceğin belirli kalitede olması için kesinlikle profesyonel eller tarafından hazırlanması gerekir.

Şirin Cafe Restaurant olarak sizlere bu hizmetin en kalitelisini sunmaktan gurur duyuyoruz. Enfes yemeklerimiz ile siz değerli müşterilerimizin en memnun kalacağı şekilde çalışıyoruz. Ayrıca bize özgü hazırladığımız içeceklerimizi tatmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Yemek yemeyi ve bir şeyler içmeyi zevkli hale getiren ve yüzünüzü güldüren firmamız ger geçen gün gelişmektedir. İşlerinde en iyi konumda olan personel kadromuz fevkalade bir titizlik ile çalışmaktadır. Yiyecek ve içeceklerimiz en hijyenik koşullarda hazırlanıp sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Ham madde temini sırasında en önemli kriterimiz tazeliktir. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı bizler için çok önemlidir. Bu yüzden sizlere her zaman ürünün en kalitelisini sunmaktayız. Kocaeli restaurant sektöründe yıldızlaşmış olan işletmemizin en büyük ilkesi müşteri memnuniyetidir. Şık dekorasyonuyla ön planda olan iç mekanımız havadar bir yapıya sahiptir. Siz değerli müşterilerimizin yüzünün gülmesi bizler için diğer kriterlerin önündedir. Her daim sizler için çabalıyoruz. Sizler bu enfes hizmetten yararlanmak isterseniz kapımız sizlere sonuna kadar açıktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR