• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şişmanoğlu Yedek Parça

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nedim Şişmanoğlu

Zamanın değişmesiyle eskiden çok az kullanılan otomobiller, şimdi insanların vazgeçilmez birer araçları haline gelmişlerdir. Hayatın birçok alanında etkin bir şekilde rol alan bu araçlar, bizler için de hayatı fazlasıyla kolaylaştırmıştır. Ulaşımdan taşımaya, seyahatten keyife kadar birçok unsuru aynı anda yerine getirebilme lüksünü sağlayan otomobiller, bu sebeplerden dikkatli bir şekilde bakılması gereken şeylerden birisidir. Çünkü gerek mekanik yapılardan oluşmaları, gerekse kullanımlarının git gide artması onların kalitesini düşürmekte ve çeşitli parçalarının işlevini bozar hale getirmektedir.

Şişmanoğlu Yedek Parça olarak her model ve marka için yedek parça temini sağlayan mekanımız, İstanbul Ümraniye’de hizmetini sürdürmektedir. Araç ayırt etmeksizin hemen her aracın yedek parçasını bulabilmenizi mümkün hale getiren işletmemiz, oto elektrik tesisatı ve plastik rüzgarlık satışı gibi hizmetleri de bünyesinde barındırıyor.

İstanbul oto yedek parça sektöründe profesyonel hizmetine uzun yıllardan beri devam eden merkezimizden yedek ayna, sinyal lambası, cam düğmesi ve daha birçok sınırsız para temin etmeniz mümkün halde bulunuyor. Vizyoner bir çalışma anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Şişmanoğlu Yedek Parça, bu amaç doğrultusunda sizler için her model ve marka aracın yedek parçasını temin ediyor. Yedek parçaların çeşitliliği kadar dikkat ettiğimiz konulardan birisi de, bu parçaların kalitesi oluyor. Sizlere sunduğumuz tüm yedek parçaların kaliteli yedek parçalar olmasına özen gösteriyor ve aracınızda bozulan ya da değiştirmek istediğiniz parçayı gönül rahatlığıyla değiştirebilmenize olanak sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR