• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sista Güzellik

Sektör :

Yetkili Kişi :

İrem Karabaş

İstanbul güzellik merkezi olarak ihtiyaç duyduğunuz bütün çalışmaları kusursuz şekilde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Her kadın güzeldir, bakımlı kadın bir adım öndedir. Sizler de bakımlarınızı yaptırmak ve güzelliğinize güzellik katmak istiyorsanız firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirisiniz. Talepleriniz anında işleme alınacak ve hizmet olarak sizlere geri dönecektir. Uzun yıllardan beri güzellik sektöründe yer alıyoruz.

Yıllar yılı gerçekleştirdiğimiz hizmetler ile hem yüksek başarı edindik hem de kalitemizi üst seviyelere taşıdık. Daima müşterilerimizin taleplerini odak noktasında bulundurarak hareket ettik ve bundan sonra da öyle hareket etmeye devam edeceğiz. Müşterilerimizin taleplerini dinledikten sonra profesyonel işlemlerimizi uygulamaya geçiriyoruz, memnuniyetlerini kazanana kadar işlemlerimizi sonlandırmıyoruz. Müşteri beğenisi ve memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Hizmet anlayışımız çok yönlü olduğundan bütün taleplere geri dönüş sağlayabiliyoruz. Biz iyi olmakla yetinmeyerek en iyi olmayı hedefliyoruz. Öncü konuma ulaşmak amacı ile yenilikleri ve gelişmeleri de yakından takip ederek işimizde uygulamaya koyuyoruz.

Güzellik merkezimizde teknolojinin yeri son derece önemlidir. Teknoloji sayesinde imkansız diye nitelendirilebilecek uygulamaları kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Hem iş kolaylığı sağlıyoruz hem de imkansızlıkların önüne geçiyoruz. Dünya genelinde dur durak bilmeden gelişen teknolojiyi takip ederek farkındalık yaratıyoruz. Küçük dokunuşlarımız ile siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarmak bambaşka bir mutluluk. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamızın internet sitesinde yer alan telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR