• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sıtkı Usta Et Mangal Balık Restaurant

Adres :

Hacıarmağan Mahallesi 40769 Sokak. No 25/a Beyşehir/konya Konya » Beyşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sıtkı Navruz

E-Posta Adresi :

selcukcelep88@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 696 00 20

Whatsapp 2:

0 (541) 696 00 20

Güzelce ve özenle pişirilmiş balıklar, güzel bir yemek deneyimi yaşama konusunda bizlere en harika imkânları sunmaktadır. Balıklar, birçok insanın en çok sevdiği ve tercih ettiği favori yemek seçenekleri arasında yer almaktadır. Bizler de Konya Sıtkı Usta Et Mangal Balık Restaurant salonu olarak müşterilerimizi gereksinimleri doğrultusunda bu harika lezzetlerle bir araya getirmek için kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tecrübeli ekibimizde yer alan usta şeflerimiz, en beğendiğiniz balık çeşitlerini sizler için özveriyle hazırlamakta ve bunları en lezzetli hale getirmektedir. Sizler de salonlarımıza misafir olarak balık konusunda en eşsiz tatları bir arada bulabilirsiniz. Dostlarınızla ve sevdiklerinizle sizler için özel olarak ayırdığımız bölümlerde oldukça hoş bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Izgara balık ya da kiremitte balık seçenekleriyle tercihlerinize uygun bir karar verebilirsiniz. Ayrıca et ve mangal tarzı birçok yemek çeşitlerinin yanı sıra en güzel serpme kahvaltı seçeneklerimizle de güne hoş bir başlangıç yapmanız mümkündür.

Çalışmalarımızı sürdürdüğümüz gıda sektöründe daima hijyen ve titizliğe iyi bir özen göstermekteyiz. Her zaman insan sağlığına uygun ürünler üretmekte ve bu alanda hizmet kalitemizle ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin istek ve beklentilerine yönelik en güzel lezzetleri hazırlamak için işimizde yoğun bir çaba göstermekteyiz.

İnsanların daima hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlamak için sahip olduğumuz her türlü olanağı en etkin şekilde kullanmaktayız. Markamızı bu alanda daha iyi noktalara taşımak, en önemli gelecek hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR