• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sivari Elektrik

Adres :

Bahçe Sokak Mahallesi No : 9 Güzelova Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Sivari

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 765 95 26

Antalya ili Muratpaşa ilçesinde siz müşterilerine hizmet veren Sivari Elektrik isimli işletmemiz her zaman en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak sizlere elektrik konusunda hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet esnasında kullandığımız tüm araç gereçler her zaman en kaliteli şekilde temin edilmekte ve sunulan hizmetin uzun yıllar boyunca sorun çıkarmadan kullanılmasını sağlamaktadır. Ayrıca işletme olarak bünyemizde her zaman en tecrübeli ve profesyonel elemanları çalıştırmakta ve bu sayede sunulan hizmetin kaliteli, deneyimli ve hızlı bir şekilde sunulması sağlanmaktadır. İşletme olarak sizlere sunduğumuz hizmet garantimiz altında bulunmakta ve belli süreler içerisinde yaşanacak aksaklıklar işletmemiz tarafından telafi edilmektedir.

İşletme olarak sizlere çok geniş kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Sigorta tamiri, priz değişimi, elektrik tesisat değişimi, elektrik kaçak kontrolü gibi alanlarda pek çok hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz elektrik hizmeti her zaman piyasa şartlarına göre en uygun fiyatlar ile size sunulmaktadır. İşletme olarak bünyemizde çok fazla sayıda eleman bulundurmamızdan dolayı çok fazla sayıda müşterimize aynı anda hizmet verebilmekte ve bu sayede müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlayacak şekilde hızlı bir hizmet almasını sağlamaktayız.

Sizlerin de bu şekilde kaliteli ve güvenli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Antalya elektrik sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek uygun fiyatlı bir hizmet alma imkanına sahipsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR