• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Sivas Metal Dedektör

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Doğan Delibaş

reklam logosu

İç piyasada son kullanıcıya metal dedektörü, güvenlik dedektörleri, endüstriyel dedektörler temin etmek amaçı ile 2007 Yılında kurulmuştur. Her geçen gün iç piyasada müşterilerinin tüm isteklerini koşulsuz ve eksiksiz yerine getirmiştir.

Gelişen ve Büyüyen Türkiye ekonomisinde önemli bir yer sahibi olan METAL DEDEKTÖR ' de faliyet alanlarını genişleterek kurumsal bir çok firma ile ortak pazardaki yerini almıştır. Türkiye'de bir çok Belediye, kamu kurumlar ve resmi daireler ile çözüm odaklı projeler oluşturmaya başarmıştır.

Kuruluş amaç olarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamak için yurt dışı odaklı projeler geliştirerek yurt içerisinde üretilen bir çok ürünü yurt dışına pazarlamıştır.Çalışmaları ile güvenlik sektöründe büyük ihtiyaç haliye gelen araç altı kontrol sistemleri geliştirerek kurum ve kuruluşların kulanımına sunmuştur.

Türkiye'de ve Dünya' da kişi kurum ve kuruluşlardan aldığı güç ile her zaman daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek gereken ihtiyaçları anında temin ve tedarik etmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR