• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sivas Oto Kurtarma ( Ercan Oto Kurtarma )

Adres :

Gültepe Mah.dörtelli San Sit No: 12/a Sivas Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eyüp Angi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yasinangi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 475 41 97

Whatsapp 2:

0 (545) 909 09 42

Whatsapp 3:

0 (507) 818 58 58

Otomotiv sektöründe oto kurtarma ve yol yardım servisleri karşılaşılabilecek en ciddi sorunlarda yanınızda olan, hızlı çözümler üreten, insan odaklı çalışmalar yapan önemli bir hizmet koludur. Araçların bir yerden diğerine naklinin yanında yol yardım hizmeti sunan Ercan Oto Kurtarma olarak biz, sizlere zor zamanlarınızda en kısa sürede ulaşıyoruz. Önce insan hayatı prensibiyle yaptığımız işimizde sizin ve aracınızın güvenliği için çalışıyoruz. Misyonumuz her zaman daha iyi hizmet sunmaktır. Bu amaçla her geçen sizlerle beraber büyümeye devam ediyoruz.

Sivas oto kurtarmasektöründe kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmetin adresi olan firmamız, 7 gün 24 saat çekici hizmeti sunmaktadır. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz firmamızın iletişim kanalları daima açıktır. Bunun yanında araçlarınızın beklenmedik arıza ve sorunlarında oluşabilecek risklerin göz ardı edilmeden ortadan kalkması da bizim işimizdir. Araçlarınızı hasarlı durumlarında nakli, oluşabilecek sorunlarda taşınması ve yolda karşılaşabileceğiniz basit veya karmaşık tüm sorunlarınızda yardım servisi olarak sizlerin yanınızdayız.

Güvenilir, ekonomik, kaliteli hizmetlerimizde sektörde öncü olmaya, her zaman yenilikçi çalışma anlayışımızla sizlerin memnuniyeti ölçüsünde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Deneyimli ekibimiz ile bugüne kadar yaptığımız işlerin referans olduğu çalışmalarımızdan esinlenerek geleceğe güvenli adımlarla ilerlemekteyiz. Sektörde her zaman önü olan Ercan Oto Kurtarma siz değerli müşterilerimizle kurduğu dürüstlük, saygı ve sevgi ilişkisi çerçevesinde çalışmaya devam edecek olup, bu yolda sizlerle beraber yürümenin haklı gururunu yaşamaktadır.

sivas oto çekici,sivas oto çekici hizmeti,sivas oto çekici firmaları,sivas yol yardım hizmeti,sivas yol yardım firmaları,sivas yol yardım ekibi,sivas yol yardım,sivas alo acil yol yardım,sivas oto kurtarma ekibi,sivas oto kurtarma firmaları,sivas oto kurtarma hizmeti,sivas oto kurtarma,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR