• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sky Way Cafe & Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Baltacı

Günlerimizin bu kadar yoğun geçtiği zamanlarda kendimize zaman ayırmak, kafa dinlemek, arkadaşlarınız ile zaman geçirmek, sohbetler etmek için kaliteli hizmet veren mekânlar ararız kimi zaman. Trabzon restoran sektöründe kendine has tarzı ve havasıyla rakiplerinden ayrılan yerimiz bu tür mekânların arasından sıyrılmayı başarır. Sky Way Cafe & Restaurant olarak müşteri memnuniyetini ve sektörde yenilikçi ve kalıcı olmayı kendimize ilke edindik. Bu sayede de bugüne kadar tekrar tekrar üzerimize koyarak ilerledik ve büyüdük. Trabzon Merkez’de bulunan restoranımızda işinden anlayan tecrübeli ekip arkadaşlarımız sayesinde sunduğumuz kalite sürekli artmış ve bulunduğumuz sektörde değişmez bir noktaya gelmiştir.

Üniversitenin hemen yanında, müthiş bir manzarası olan mekânımız çeşitli nefis menümüz ve sadece burada deneyimleyebileceğiniz özel nargilemizle sizleri de buraya bekleriz. Organize edeceğiniz toplu yemek organizasyonları ya da ailenizle yapacağınız bir hafta sonu kahvaltısı için biz hep buradayız. Çeşitli nedenlerle fırsat yarattıkça gelmek isteyeceğiniz gençlerin buluşma yeri olan restoranımızda Trabzon’da yemek nerede yenir göreceksiniz.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için canla başla çalışan ekibimizin alabileceği en iyi karşılık sizin gülen yüzünüz ve mutluluğunuzdur. Makul fiyatlarımız ve zengin ürün yelpazemizle her daim ilk tercihiniz olacak kafemiz ve restoranımız size kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmek için nezih, güzel bir yer sunuyoruz. Kafemiz bölge halkının ve üniversitedeki gençlerin uğrak mekânı olmuştur. Lezzetlerimizi tatmak ve doyasıya eğlenmek için siz de davetlisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR