• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Smt Yapi Inşaat

Adres :

Hasan Paşa Mah Gazi Emir Cad No 1 Kat 6 Daire 10 Sultangazi İstanbul İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Uygun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

smtyapi@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 268 17 13

Whatsapp 2:

0 (544) 446 88 73

Whatsapp 3:

0 (532) 516 86 60
Smt Yapi Inşaat sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Smt Yapi Inşaat olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
Smt Yapi Inşaat olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR