• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Söğüt6 Kahvaltı Et Mangal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Ali Dağcılar - Mustafa Tok

Söğüt6 Kahvaltı Et Mangal olarak İzmir Güzelbahçe’de faaliyet gösteriyor, uzun yıllardır bölgemizin eşsiz lezzetler, güler yüzlü hizmet, benzersiz mekân arayışında olanların değişmeyen adresi oluyoruz. Yıllar önce büyük bir heyecanla kapılarımızı açtık ve ilk günün tatlı telaşını hala muhafaza ediyor, her güne yeni bir başlangıç yapmaya niyetleniyoruz. Ayrıcalıklı çözümlerimizi hep daha geniş bir kitleye ulaştırmak adına gayret gösteriyoruz. Sizlerle birlikte büyüttüğümüz ailemizi hep daha da genişletebilmeye çalışıyoruz.

İzmir restaurant sektörünün örnek firmalarından birisi olarak bizler tamamen doğal malzemeler kullanarak deneyimli ustalarımızın marifetleriyle hazırlanan ürünlerimizin gerek kullanılan malzeme gerekse hazırlanış koşullarında hijyen olgusuna azami dikkat ediyoruz. Malzeme tedarikinde soğuk zincirin karılmaması kurallarına özen gösteriyoruz. Özellikle etlerimizin, et mamullerimizin belirlediğimiz standartlardaki kalitelerde olmasını sağlıyoruz. Tamamı marka, sertifika sahibi, tanınırlığı olan, güvenilir ürünleri işletmemize dahil ediyoruz.

İşletme olarak bizler sürekli değişen ve gelişen bir alanda görev yaptığımızın bilincindeyiz. Bunun için her zaman kendimizi yenileyerek müşterilerimize daha kaliteli hizmet verme çabası içinde oluyor, memnuniyetinizi önemsiyoruz. Hoşnut olabilmeniz için dünya standartlarında modern uygulamalar geliştirmekten çekinmiyoruz. Yenilikçi, dürüst ve kaliteli hizmet vermeyi ilke ediniyoruz. Güler yüzlü, tecrübeli, deneyimli ve özverili ekibimizle birlikte en yeni teknolojilerin dahi kısa sürede işletmemizde hayat bulmasını sağlıyoruz. Kahvaltı çeşitleri, et mangal, serpme köy kahvaltısı, şiş tavuk ve çok daha fazlasıyla toplu organizasyonlarınıza, kutlamalarınıza da ev sahipliği yapabiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar