• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Solmaz Etli Ekmek Izgara Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Solmaz -ahmet Ali Solmaz

Firmamız Solmaz Etli Ekmek Izgara Salonu, uzun bir süredir hizmet vermekte ve müşterilerimize leziz yemekler sunmaktadır. Sektör içerisinde kurulduğumuz ilk günden bu yana, mutfakta ve sunumda gösterdiğimiz özen sayesinde müşteriler tarafından beğeni ile tercih etmekteyiz. Lezzetinden ödün vermeyen yemeklerimiz, etli ekmek ve pidelerimizle doğrudan müşterilerimizin damak tatlarına hitap ediyoruz.

Konya Restaurant sektöründe başarının birinci koşulu müşteri memnuniyetini sağlamak olduğu için salonumuza gelen müşterilerimizle nazik bir şekilde ilgileniyor, dikkatle siparişlerini alıyoruz. Mutfak ve fırın kısmında deneyimli çalışanlarımızın ellerinin lezzeti ile müşterilerimizin istediği yemekleri kısa süre içinde hazırlıyor ve sıcacık, fırınlarda pişirilen yemeklerimizi meslek etiğine dayalı bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Deneyimli ve becerikli ustalarımızın ellerinden çıkan pidelerin yapım aşaması ise son derece hijyenik bir ortamda olmakla birlikte sunum sırasında el emeği gözetilmiştir.

Firma olarak bugüne kadar çok önemsediğimiz hijyenik mutfak ortamı, doğru sıcaklığı bulmuş fırın, güler yüzlü ve nazik çalışanlar ile müşterilerimizin damak tatlarına hitap ettiğimizi iddia ediyor ve sektörde bu konuda emin adımlarla ilerliyoruz. Sunum sırasında kullanılan tüm malzemelerden mezelere kadar her şeye özenle dikkat ediyor ve tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Vaat ettiğimiz beğeni toplayan lezzet ile sağladığımız başarının hiçbir şekilde tesadüfi olmadığının farkındayız. Firma olarak sektörde her geçen gün yenilikçi bir şekilde hareket ediyor ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için uğraşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR