• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Solmaz Mobilya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nihat Solmaz

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Ev ortamını çok daha kullanışlı bir hale getiren mobilya ürünleri sayesinde dekorasyon işlemleri gerçekleştirirken de eksiksiz bir sonuç elde edebilirsiniz. Özellikle koltuk kanepe ve koltuk takımı gibi ürünler sizin için çok daha önemli bir yapıda bulunacaktır. Çünkü mobilyalar salon ve oturma odası gibi kısımlarda gündelik hayatın sürdürülmesi için kullanılmaktadır. Eğer İstanbul Bayrampaşa ilçesinde bu hizmetleri alarak iyi bir koltuk tasarımına sahip olmak ve kullanım sağlamak isterseniz, Solmaz Mobilya işletmesi olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Solmaz Mobilya işletmesi, İstanbul koltuk döşeme sektöründe başlamış olduğumuz çalışmalar ile günümüzde çok daha geniş bir yapıda hizmet vermektedir. Sağladığımız hizmetler arasında temel olarak mobilya dekorasyon ve koltuk tasarımı yer almakla birlikte birçok farklı noktada mobilya hizmetleri de sağlıyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında baza başlık tasarımları, kişiye özel mobilya imalatı, ölçüye göre koltuk imalatı, uygun fiyata koltuk tasarımları, koltuk döşeme hizmetleri, puf tasarımı ve baza imalatı yer almaktadır.

Bu hizmetlerin her birinde tasarım gerçekleştirmek ve üretim gerçekleştirmek için özel personeller bir arada çalışma sergilemektedir. Bu sayede çok daha pozitif sonuçlar elde edilmesiyle birlikte yaşam alanlarınıza birebir olarak yakışacak ürünler elde edilmektedir. Ayrıca üretim konusunda kullandığımız malzeme kalitesi ile birlikte bu ürünleri çok daha uzun ömürlü ve kullanışlı bir hale getiriyoruz. Bütçenize uygun bir şekilde hizmetleri almak için hayallerinizdeki tasarımlar ile birlikte firmamıza başvurabilir ve üretim talep edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR