• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Soma Oto Ekspertiz

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Haşim Girgin

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Firmamız, siz kıymetli müşterilerimizin istekleri ve prensipleri doğrultusunda hiçbir hizmeti vermekten geri durmayacaktır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve tatmin seviyesi firmamızın önceliği olduğu için, profesyonel ve tam donanımlı hizmet anlayışımız bu amaç doğrultusunda istikrarlı bir şekilde hareket edecektir. Bizler bu amaç doğrultusunda hareket ederken ise; alanında uzman, yetkin ve donanımlı profesyonel arkadaşlarımız çalışmalarını güvenilir, kaliteli ve eksiksiz bir şekilde işleyecektir.

Firmamızın, müşterilerimiz için verdiği hizmet anlayışının kapısı ardına kadar açıktır. Öyle ki, her türlü otomotiv arızalar; bu arızalardan kaynaklanan otomotiv yan etkiler; ön muayene gerektiren ayarlar; cila boya; süspansiyon işlemleri; motor, oto motor, el freni, debriyaj, diferansiyel, volan, şanzıman, dişli çark, şaft gibi ayarlar; tam programlı check-up; kalite kontrol ve kaporta tamiri; parça tamamlama ve değişimi gibi arıza, eksik, kusur, kayıp parça, açık, zarar veya leke gibi hususları içinde barındıran tüm işlemler, tam prestijli bir servis anlayışı ile ve memnuniyet duyacağınız bir iş ahlakı ile tamir edilir. Bu durumda, müşterilerimiz taşıtlarına ait her türlü sorunu, ihtiyacı ya da isteği firmamıza danışabilir veya çözdürebilir.

Firmamıza emanet ettiğiniz taşıtlarınıza, arzu ettiğiniz ilgi ve alakanın profesyonelce gösterileceğinden emin olabilirsiniz. Tüm servis anlayışımız, sizleri memnun etme doğrultusunda işleyecektir. Manisa oto tamircisi, siz kıymetli müşterilerin taleplerini ve istirhamlarını itina ile dikkate alır ve tüm süreci bu öncelikli prensiplere göre yönetir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR