• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Somsa Gelinlik Moda Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Somsa Doğan

En mutlu gününüzde en güzel kıyafeti giymeyi hak edersiniz. Hayatınızın bundan sonraki kısmında yaşayacağınız mutluluk serüveninin ilk gününde giyeceğiniz gelinlik çok önemlidir. Gelinliğiniz tamamı ile sizin vücudunuza göre olmalı ve zevkleriniz ile örtüşmelidir. Giyeceğiniz gelinlik yıllar sonra düğün fotoğraflarınızı açıp baktığınızda bile iyi ki bu gelinliği giymişim demenizi sağlamalıdır. İstanbul düğün ve evlilik sektöründe sizlere hizmet veren firmamız en mutlu gününüzden yıllar sonra bile fotoğraflarınıza baktığınızda yüzünüzde gelinliğinizden memnun bir gülümseme oluşturacak tercihler yapmanızı sağlamaktadır.

Sizlere sunduğumuz özel dikim gelinlik hizmetimiz ile beden ölçülerinize uygun her santimi sizin zevkiniz ile şekillenmiş gelinliklerimiz en mutlu gününüzü taçlandırmaktadır. Yılların tecrübesini maharetli eller ile birleştiren firmamız sizleri ve anılarınızı güzelleştirmektedir. Gelinliğinizi duvak çeşitlerimiz ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca gelinliğiniz ile bütünlük arz eden aksesuar satışlarımız da mevcuttur.

Düğün gününüz kadar önem arz eden kına ve nişan gününüz için de bindallı ve nişanlık satışlarımız firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Kına eldiveni dikimlerimiz ile kına kıyafetinizi en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Eyüp’te en güzel anılarınızı kusursuz biçimde oluşturabilmeniz için hizmet sunan firmamızda Erzincan yöresine özgü yöresel kıyafet dikimi de yapılmaktadır. Yöresel değerlerine sahip çıkan firmamız nitelikli ürünleri yılların tecrübesi ile makul fiyatlara ortaya koymaktadır. En güzel gününüzde en güzel kıyafeti giymek için bizi tercih edin. En güzel gülümsemenizde bizlerin de katkısı olsun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR