• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sönmezoğlu Yapı İnşaat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duygu Hanım - Aytül Hanım

Sönmezler inşaat uzun yıllardır inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Apartman, müstakil ev, site evleri ve diğer birçok seçenekleri mevcuttur. Firmamız küresel dinamikleri özünden aldığı değerlerle birlikte harcına katarak muhteşem yapılar üretmeye devam ediyor. Geleceğin kentlerini çağın hızına huzurlu, eşit ve güvenli şekilde inşa ederek sizlere ulaştırıyor. Mevcut yapısıyla estetik yapıları sizlere sunar. Firmamız uzun yıllardır sektördedir. Profesyonel ve güvenilir yapısıyla geleceğe doğru adımlar atmaktadır. Günümüzde inşaat sektöründe hizmet veren birçok kurum olsa da iyi bir araştırma yapmak şarttır. Çünkü herkes doğru hizmeti vermez.

Firmamız İzmir Seferihisar mevkisinde hizmet sunar. İnsan merkezli yaklaşımı sayesinde kurumsallaşan yapımız kalitesini, sizlerin güveninden alır. İnşaat sektöründeki imalat gücünü sektördeki bilgisiyle birleştirerek konforlu yapılar sunuyoruz. Şu anda inşaatı bitmiş birçok yapımızda sizi beklemektedir.

İzmir yapı inşaat konusunda güvenilir bir hizmet arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sönmezler inşaat daima hızlı, yenilikçi, güvenilir ve ilkeli projeleriyle bölgede yatırımlarını inşaat eder. Ardından da hem yöre halkı hem de Türkiye genelinde sizlere sunar. Böylece ihtiyacınız olan kaliteyi sizlere ulaştırır. Firmamızın güçlü ve dinamik bir yapısı vardır. Aynı zamanda yüksek finansman gücü ile inşaat sektöründe yeni bir tarz oluşturmaktayız. Ekibimiz profesyoneldir. Proje geliştirici olarak gelecek vadeden yeni iş alanlarında yatarımlar yapar. Böylece devamlı inovasyon halindedir. Doğru bir hizmet ve güvenilir bir ekip için daima kurumsal firmaları seçin. Firmamız daima hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR