• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Soydemirler Yufka Bazlama Unlu Mamuller

Adres :

Menteşeoğlu Mah.şehit Cengiz Topçu Cad.no: 13/1 Fethiye/muğla Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kamil Soydemir - Vedat Soydemir

E-Posta Adresi :

calbro41@msn.com

Whatsapp 1:

0 (532) 440 78 41

Whatsapp 2:

0 (538) 885 28 75
Soydemirler Yufka Bazlama Unlu Mamüller fethiye el yapımı börek siparişi,fethiye yufka siparişi,fethiye yaş yufka siparişi,fethiye kuru yufka siparişi,fethiye baklavalık yufka siparişi,fethiye böreklik yufka siparişi,fethiye köy ekmeği satan yerler,fethiye ev yapımı erişte siparişi,fethiye kilo ile mantı siparişi,fethiye lavaş siparişi vb alanda hizmet vermekteyiz.

Hizmet sunumunda kullanılan yeni sistemler ile kaliteyi artırmayı ve nitelikli bir hizmet ortaya koymayı hedefleyen firmamız, ekip ruhuyla hareket eden deneyimli personel eliyle bu hedefe ulaşmış bulunmaktadır. Soydemirler Yufka Bazlama Unlu Mamüller sektöründe daha fazla müşteriye ulaşarak güçlü bir yapı olma hedefiyle yola çıkan firmamıza bu yolda eşlik eden kavramlar arasında etik, kalite, eğitim, müşteri odaklılık, hızlı çözüm, yeniliğe açık olmak ilk sıralarda yer almaktadır.

Soydemirler Yufka Bazlama Unlu Mamüller sektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden ödün vermeden ulaştırma misyonuyla hareket eden firmamız için bu amaca hizmet eden çeşitli analiz çalışmaları oldukça önemlidir. Hizmet üretiminde kaynak kullanımı ve bütçe hesaplamalarından personel seçimine tüm aşamalar stratejik bir şekilde planlanıp uygulanarak en uygun fiyatlı çözümlere ulaşılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR