• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Sp Car Uygulama Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Semih Polaterce

  • firma instagram

Birçok insanın yüksek ücretler ödeyerek sahip olduğu otomobillerini gözünden bile sakınması pek de şaşılacak bir durum değildir. Araçlarımız için her zaman daha iyi hizmet almak isteriz. Bu hizmetleri alırken de aracımıza dikkatli yaklaşılması ilk önceliğimiz olur. Biz Sp Car Uygulama Merkezi ailesi olarak aracınız için ihtiyaç duyduğunuz her türlü bakım onarım işlemini büyük bir itina ve özen ile gösteriyoruz.

Balıkesir otomotiv sektöründe, pek çok alanda rakiplerinden ayrılan ve kusursuz hizmet mottosu ile çalışma hayatını sürdüren işletmemiz sayısız referansa sahiptir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin araçlarına büyük bir dikkat ile işlem yapıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler gerçekleştiriyoruz.

Alanımızda her zaman kusursuz ve doğru hizmet vererek çalışma hayatımızı sürdürüyoruz. Bu konuda bilinçli ve sorumluluk sahibi çalışanlarımız ile her zaman sizlerin istekleri doğrultusunda değişmeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Böylece sizlerle her zaman şeffaf ve dürüst bir diyalog kurarak, aracınız ile ilgili her işlem uygulandığında detaylı şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Sizler de hem kendiniz için hem de aracınız için hak ettiğiniz değeri görmek istiyorsanız, Sp Car Uygulama merkezi olarak sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Alanında sayısız çalışması bulunan işletmemizin her hizmetinden memnuniyet duyacağınıza hiç şüphemiz yok. Her türlü işleminiz için bizleri arayarak bilgi alabilir ya da işletmemizi ziyaret ederek aracınızı bize gönül rahatlığıyla getirebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar