• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Stad Dürüm Lahmacun Ve Kebap Salonu

Adres :

Namık Kemal Cad. No: 4/f Alibeyköy İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Çiçek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 494 56 84

Stad Dürüm Lahmacun Ve Kebap Salonu olarak güler yüzlü garsonlarımızla, maharetli ustalarımızla, hızlı paket elemanlarımızla hizmetinizdeyiz. Siz müşterilerimize başarılı bir hizmet sunabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Sizlerin memnun olması bizler için çok büyük önem teşkil etmektedir.

Ürünlerimizde kullandığımız her malzeme kaliteli ve tazedir. Bu sayede lezzeti yakalayarak siz müşterilerimizin afiyetle yemesini sağlayabiliyoruz. Sizlere kaliteli ve lezzetli bir hizmet sunmanın yanında hızlı bir servis süreci vaat ediyoruz çünkü siz lezzetli yemeklerimizi çok beklemeyin istiyoruz. Maharetli ustalarımızın ellerinden çıkan ürünlerimiz her siparişinizde aynı lezzet ve kalitede olacaktır bunun garantisini veriyoruz. Çünkü bizler lezzetin tarifini biliyor ve tariflerimizin ölçüsünden şaşmıyoruz.

İstanbul fast food alanında yakaladığımız başarının artması için elimizden geleni yapmaya gayretimiz daima sürecektir. Sadece Eyüp’te en ünlü dürümcü olmayı değil İstanbul’da en ünlü dürümcü olmayı hedefliyoruz. Eşsiz lezzetlerimizle hala buluşmadıysanız sizleri dükkânımıza bekliyoruz ancak bize alo derseniz sizleri hiç yormuyor ve her biri birbirinden lezzetli ürünlerimizden seçtiğiniz siparişlerinizi ayağınıza kadar getiriyoruz.

Sizler için yemek yemenin ne kadar zevkli olduğunun farkındayız. Siz müşterilerimizin zevk alarak yiyeceği bir ürünü ortaya çıkarmak ise bizler için en büyük zevktir. Memnuniyetinize verdiğimiz önemle bugünlere kadar kendimizi geliştirerek gelebildik. Başarımızın sırrı sizlere verdiğimiz önem. Ustalarımız ve garsonlarımızla birlikte sizleri dükkânımızda ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR