• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Starcity Avm Şıkmen Terzi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Sönmez

Giyim ürünlerinde değişimin elde edilmesi, onarım yapılması ve yeniden giyilebilir ürünler üretilmesi gibi birçok farklı noktada terzilik hizmetleri çok eski hizmetlerden birisidir. Günümüzde her ne kadar konfeksiyon, tekstil ve hazır giyim endüstrisi çok gelişmiş bir yapı gösterse de halen terzilik mesleği bir ihtiyaç olmayı sürdürmektedir. Hatta birçok AVM içerisinde yer alan terzi işletmeleri gibi firmamız da Starcity AVM Şıkmen Terzi olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Firmamız İstanbul Bahçelievler ilçesinde StarCity AVM Olivium yapısı içerisinde bulunan terzi işletmesi olarak önemli bir hizmet sunmaktadır. Çünkü istanbul hizmet sektörü içerisinde son yıllarda terzilik mesleği AVM yapıları içerisinde direkt olarak yerini bulmaktadır. Mağazalar üzerinden veya farklı noktalardan gerçekleştirdiğiniz alışverişler sonrasında onarım, daraltma, paça daraltma veya gömlek boy kısaltma gibi birçok farklı işlem terziler üzerinde sağlanabilir.

Firmamız yer aldığı noktada hem bay hem de bayan terzisi olarak hizmet vermektedir. Ceket, pantolon, gömlek, tişört, mont veya takım elbise gibi her giyim ürününde istenen onarım hizmetleri sağlanmaktadır. Sektörde eskiden gelen köklü bir yapıyla sistematik çalışmalar sağlanırken, son sistem teknolojilerden de faydalanılmasına önem verilmektedir.

Profesyonel bir yapı sağlamış olduğumuz için işletmemizde aldığınız hizmetler sonucunda tamirat gerçekleştirilen giysilerinizde ilk günkü kadar estetik sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu sayede çok uygun fiyatlar ile aynı giyim ürünlerini yıllarca hem temiz hem de bakımlı şekilde giymeye devam edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR