• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Stil Büro Mobilya

Adres :

Alparslan Türkeş Bulv. & Mücahitler Cad. Orkide Apt. Altı Seyhan/adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Şengal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

stilmobilya01@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 262 54 69

Firmaya Mesaj Gönder

Stil Büro Mobilya olarak Adana-Seyhan da hizmet vermekte olup toplantı masası, ofis mobilyaları, makam masası, yönetici masası, çalışma masası, hastane mobilyaları vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR