• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Studio Sirius

Adres :

Caferağa Mah. Cemal Süreyya Sokak Güneş Apartmanı B Blok No: 4 Daire: 3 Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Bahar Bekiroğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bb.sports@hotmail.com.tr

Whatsapp 1:

0 (553) 637 92 70
Studio Siriusfirması olarak birinci misyonumuz sürekli olarak kendimizi yenileyerek müşterilerimize fotoğraf alanındaki en kaliteli hizmeti ulaştırabilmektir. Bu misyonumuz sayesinde Studio Siriusfirmamız günümüze kadar gelmeyi başarmış ve bu süreç içerisinde de birçok başarıyı hanesine yazdırmıştır.
Sürekli olarak kendimizi geliştirme misyonumuzun gerçekleştirilebilmesi için ise sürekli olarak fotoğraf sektöründe oluşan yeniliklerin, gelişmelerin takibini gerçekleştirmekteyiz. Eğer var ise eksiklerimizi tamamlamakta yok ise İstanbul şehrinde sunmuş olduğumuz hizmetin üzerine yenilikler ekleyerek müşterilerimizi sürekli olarak memnun etmeye çabalamaktayız.
Fotoğraf sektörü gelişimi sürekli olan bir sektörü olduğu için gerek teknolojik gerekse sektörümüzü etkileyen diğer alanlarda oluşan yeniliklerin sürekli olarak takipçisi olmak durumunda kalmaktayız. Bu takip sürecinin ise hiçbir zaman sonra ermeyecek olduğunun farkındayız.
Bu farkındalığımız sayesinde fotoğrafçılık alanında hizmet veren firmalar arasında yenilikleri getiren ilk firma olarak tanınmaktayız. Müşterilerimize sürekli olarak sunmuş olduğumuz, ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olan yenilikler sayesinde ise sürekli olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR